۰۹۳۸۴۲۲۶۷۳۸

نحوه سفارش تحلیل آماری پروژه یا پایان نامه

سفارش پروژه چگونه انجام می‌شود؟

لطفا برای سفارش پروژه صرفا از طریق پیام در پیامرسان تلگرام یا ایتا شماره تلفن (09384226738) اقدام و منتظر دریافت پاسخ باشید. در کمتر از 24 ساعت پیام شما پاسخ داده می‌شود.

برای برآورد هزینه و زمان انجام پروژه چه فایل‌های مورد نیاز است؟

برای برآورد هزینه باید پروپوزال و دیتا را ارسال کنید. پس از ارسال پروپوزال و داده ها من بررسی ابتدایی انجام و هزینه و زمان انجام کار را به اطلاع شما می رسانم.

نحوه انجام کار به چه صورت است؟

پس از ارسال سفارش انجام تحلیل آماری درخواست شما به صورت رایگان بررسی می شود و تمام آزمون‌های مورد استفاده و نحوه ارائه دقیق کار، هزینه و مدت زمان انجام کار به شما اعلام می‌شود. در صورت موافقت شما با قیمت و زمان، با دریافت یک سوم هزینه ، کار بطور کامل انجام می شود. مابقی هزینه پس از اتمام کار دریافت می‌گردد.

فایل‌های قابل ارائه پس از انجام کار به چه صورت هستند؟

فصل چهارم پایان نامه شما همراه با تمام جداول و نمودارهای لازم در نرم افزار ورد تهیه و ارائه می شود. تمام خروجی‌های نرم افزار نیز بطور مستند قابل ارائه هستند. پس از تایید استاد مربوطه، یک فیلم آموزشی از نحوه انجام کار و کاربردهای دقیق آزمون های آماری، ضبط و ارسال می شود. این فیلم آموزشی به شما در ارائه و دفاع از پایان نامه کمک شایانی می‌کند. بطور خلاصه، ابتدا تمام ابهامات شما در مورد کار برطرف و در صورت توافق، کار شما به بهترین نحو ممکن انجام می شود.

تحلیل آماری با چه نرم افزارهایی انجام می‌شود؟

تخصص اینجانب در تحلیل آماری با نرم افزارهای SPSS، SAS، MINITAB، AMOS، LISREL، SMART PLS است.

اگر دیتا نداشته باشم، شما در جمع آوری دیتا کمک می‌کنید؟

اینجانب فقط پایان نامه‌هایی که دارای ساختار صحیح و داده هستند را تجزیه و تحلیل می‌کنم. از جمع آوری دیتا یا داده‌سازی معذور هستم.

اگر پس از ارائه کار ویرایش یا اصلاح نیاز بود انجام می‌شود؟

اینجانب خود را موظف می دانم که تمامی اصلاحات کار را بدون محدودیت زمانی و بدون پرداخت هزینه اضافی انجام دهم.

اگر در مورد کار آماری نیاز به مشاوره رایگان داشتم چکار کنم؟

در صورتی که در مورد کار آماری پایان نامه یا پروژه تان نیاز به مشاوره داشتید با شماره تلگرام یا ایتا (09384226738) در ارتباط باشید. مشاوره آماری در حد سوالات با پاسخ کوتاه رایگان است. برای بقیه موارد، هزینه مشاوره بصورت توافقی دریافت می‌شود.

اخطار: برای امنیت حساب کاربری خود، شما باید نام نمایشی خود را از طریق پنل کاربری خود تغییر دهید. نام نمایشی نباید با نام کاربری یکسان باشد